Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nevaldāms kaķis

Man mājās ir 5 mēnešus vecs kaķēns, ar diezgan riebīgu raksturu - kož, skrāpē, mīļoties īpaši neļauj. Visu plēš, izārda visas puķes, lien uz galda, plēš aizskarus, kaut gan ir daudz reiz salamāts. Kā lai iemāca nekāpt uz galda? Un nekost kājās? Viņš noslēpjas un no slēpņa metas virsū un citreiz sakož līdz asinīm. Tā nav spēlēšānas, bet reāla košana. Katru dienu izgāž savu ūdentrauku. Ja uz grīdas kaut kas atstāts, visu saplēš driskās. Lai nebūtu viņam garlaicīgi, paspēlējos katru dienu līdz brīdim, kad sāk nenormāli kost atkal. Ja ciemos ir mazi bērni, uzbrūk un cenšas ar ķepu ieķert. Nezinu, ko iesākt, pacietība arī sāk beigties, reaļi dzen izmisumā. Nav ne sists, ne kāds pret viņu slikti izturējies. Negribu no viņa šķirties, bet visi mājinieki sāk jau kaķi neieredzēt.🙁 🙁 Vai tiešām būs visu laiku tik riebīgs? Neatceros, ka man kāds kaķis būtu bijis tik nejauks..

Sagādājiet viņam mantiņas un izklaides. Viņš ir pavisam mazs bebis, tik atri visu neiemācīsies.

Ir jau neskaitāmi daudz mantiņas, bumbiņas, pelītes, nagu skrāpējamais, sava mājiņa, kur var paslēpties, pie durvju rokturiem sakarinātas striķī iesietas mantiņas, visādas bērnu mantas utt. Kā riktīgam princim, ar visu  patiešām arī spēlējās, bet nu izskatās, ka ar to nepietiek.

Man arī tas pats, tagad palika 6 mēneši un drusku mierīgaks palika. Mēs pat mēbeles pārstūmām, lai viņš varētu lēkāt no skapja uz skapi un uz gultu.

Quote from Puma on februāris 4, 2019, 20:46

Man arī tas pats, tagad palika 6 mēneši un drusku mierīgaks palika. Mēs pat mēbeles pārstūmām, lai viņš varētu lēkāt no skapja uz skapi un uz gultu.

Es jau pus māju esmu pārbīdījusi un dažas vietas nobloķējusi, lai viņš netiek klāt...

Bet ko jūs gribējāt? Viņš taču maziņš vēl. Un rkaturs tāds, ka iespējams nekad nebūs miera mika un klēpja kaķēns 😉

Es gribētu lai nokož un nekāpj uz gala, pārējo varētu ieciest. Reāli bail, ka viņš tāds traks būs visu mūžu 😀

Negribas sagraut cerības, bet varbūt paliks mierīgāks ap 6 mēnešiem. Mūsu kaķis nomierinājās ap gada vecumā. Līdz tam viss bija nodriskās un nodīrāts. Likās, ka ir demons ne kaķis. Tagad jau vecāka, 8 gadi, bet pret citiem joprojām tāda mežonīga, kuri nesaprot, ka jāglauda tikai ar acīm 😀 Veiksmi un pacietību, gan jau kaut kad tas trakums pāries 😉

Jāsaka tagad gan palicis mierīgāks, bet tāpat ir vēl diezgan trakas darbības, bet izskatās, ka varbūt vēlāk ar laiku paliks drusku rāmāks 😉 tas viešs cerības!