Privātuma politika

1. Sīkdatņu politika

Apmeklējot Whisker mājaslapu, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs akceptējiet sīkdatņu pieņemšanu, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana un Jūs apstipriniet, ka esiet iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas nolūkiem.

Kāpēc Whisker lieto sīkdatnes.

Mēs lietojam sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot mājaslapas lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Informācija par sīkdatnēm.

Jūs mūsu tīmekļa mājaslapu esat atvēris, izmantojot kādu no pārlūkprogrammām, piemēram – Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vai citu. Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko šī pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad Jūs lietojat mūsu mājaslapu. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu mājaslapu, pārlūkprogramma atcerēsies Jūsu darbības un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, piemēram, kontrolēs sīkdatņu paziņojumua attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību mājaslapa iegūst spēju saglabāt mājaslapas apmeklētāja pārlūkprogrammas individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu, un datus par Jūsu navigāciju iegūtu mūsu kontrolē.

2. Personas datu aizsardzība

Whisker aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvību, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību.
Jūsu Personas dati tiek glabāti saskaņā ar “Fizisko personu datu aizsardzības likumu”. Whisker apliecina, ka neatklās Pircēja Personas datus citām trešajām Personām, izņemot Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumos.

Mēs ievācam šādu informāciju:

Kontaktinformāciju, piemēram, mājdzīvnieka saimnieka e-pastu, kā arī pilsētu, kurā dzīvo klients. Un tas ir tikai un vienīgi vietnes veiksmīgai vadīšanai un šī informācija netiks pārdota vai koplietota.

Whisker Jums nosūtīs e-pastu vai ar Jums sazināsies tikai par jautājumiem, kas saistīti ar Whisker vietnes izmantošanu.

Ja uzskatāt, ka jebkāda infomācija, kas tiek turēta Whisker ir nepareiza vai nepilnīga, lūdzu sazinieties ar mums un mēs to nekavējoties koriģēsim.
Jums ir tiesības pieprasīt, lai Jūsu dati tiktu dzēsti. Lūdzu, sazienieties ar Whisker, lai pieprasītu, lai Jūsu lietotāja konts tiktu dzēsts.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu mājas lapā var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm un tiklīdz būsiet atstājis mūsu vietni, jāņem vērā, ka Whisker nav nekādas kontroles pār citām vietnēm. Whisker nenes atbildību, ja apmeklējiet šīs saites un izpaudīsiet savu personīgo informāciju. Jums ir jāievēro piesardzība un jāpārbauda attiecīgās vietnes konfidencialitātes politika.

Ja Jūs nepiekrītat Whisker konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. Whisker par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portā www.whisker.lv ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem.