Lasītava

16 Jul, 2020

Suns Vilsons

6.jūlijā, aprit tieši gads, kopš adoptējām mazsunīti Vilsonu no patversmes “Ulubele”. Tieši Facebook Ulubeles lapā ievietotā  fotogrāfija ar Vilsonu saviļņoja sirdi, un bija noturīga vēlme iepazīties ar viņu dzīvē.

bezspalvas kaķi
24 May, 2020

9 labākās bezspalvu kaķu šķirnes

Bezspalvu kaķu šķirnes ir ģenētiskas mutācijas rezultāts. Dažiem bezspalvu kaķiem ir ļoti sīks apmatojums, bet citi ir pavisam gludi. Šiem kaķiem ir nepieciešama īpaša aprūpe – palīdzība, lai saglabātu siltumu, kā arī jāpasargā āda no saules. Dažiem kaķiem ir nepieciešamas regulāras vannas, lai novērstu eļļas uzkrāšanos uz ādas.

22 Apr, 2020

Cik vecs ir tavs kaķis pēc cilvēka gadiem?

Ir vairākas metodes, kas ļauj kaķu saimniekiem noteikt mājdzīvnieka vecumu un šajā procesā parasti tiek izmantoti vidējie rādītāji. Citiem vārdiem sakot, katram kaķim ir dažādas attīstības pakāpes. Daži tīršķirnes kaķi, piemēram, Meinkūns, nobriest daudz lēnāk nekā citi un tikai trīs vai četros gados sasniedz pilnīgu attīstību.

Suņu šķirnes dzīvoklim
25 Feb, 2020

Piemērotākās suņu šķirnes dzīvoklim

Ja dzīvojat dzīvoklī, iespējams, šaubaties par suņa iegādi. Tomēr daudzi suņi var lieliski justies arī nelielās platībās. Meklējiet mazas un vidējas šķirnes, lai gan dažas lielās šķirnes arī var būt piemērotas dzīvošanai dzīvoklī. Vissvarīgāk ir izvēlēties šķirni, kas parasti ir klusa un ar zemu vai vidēju enerģiju.