• Liāna B.

Vārds : Liāna B.
Valoda: Latviešu, Angļu, Krievu, Vācu
Adrese: Rīga, Zolitūdes iela
Mājdzīvnieki: Suns

Autovadītāja apliecība un iespēja, iepriekš vienojoties, paņemt un/vai aizvest mājdzīvnieku


Raksturojums:

Pacietība :
Miers:
Uzticība:
Savaldība :
Noteiktība :
Mīlestība pret dzīvniekiem :


Pieredze ar mājdzīvniekiem : 5 un vairāk gadi

Pastaiga:
30 min – 10 EUR (+4 EUR*)
60 min – 12 EUR (+5 EUR*)

Pieskatīšana suns:
30 min vizīte – 12 EUR (+5 EUR*)
Diena – 18 EUR (+7 EUR*)
Diennakts – 35 EUR (+14 EUR*)

Pieskatīšana kaķis:
30 min vizīte – 10 EUR (+3 EUR*)

* Cena par katru nākamo mīluli

Cenām ir informējošs saturs un var mainīties atkarībā no vietas, laika un citiem apstākļiem

Pieskatīšanas vieta: Pie Klienta

Par mani:

Kā teica lapsa grāmatā par mazo princi - "Tev vienmēr jābūt atbildīgam par tiem, ko esi pieradinājis." Šo vārdu jēgu tā no visas sirds es sapratu tikai, kad pati kļuvu par suņa saimnieci. Kopš bērnības esmu bijusi aktīva, atbildīga un pacietīga, bet tikai ar suņa ienākšanu ģimenē šīs īpašības pārgāja pavisam citā līmenī - iet pastaigās ne tikai tad, kad pašai to gribas, bet arī agrās rīta un vēlās vakara stundās, arī tad, kad gāž lietus vai vienkārši negribas! Plānot ceļojumus, darba braucienus un brīvdienas tā, lai mans labākais četrkājainais draugs arī justos droši, ērti un labi! Par sevi uzzināju, ka sagrauztas kurpes un sačurāti paklāji mani uztrauc krietni mazāk kā reizes, kad suncim nav labi ar veselību. Šo lietu, ko esmu iemācījusies ir tik ļoti daudz un tas viss nācis ar milzu laimi un beznosacījumu mīlestību bonusā.
Es uzskatu, ka tie, kas mums sagādā tik daudz prieka ir pelnījuši pašu labāko no mūsu puses. Ar dzīvniekiem jūtos ļoti labi, varbūt tāpēc, ka man līdzīgi kā viņiem patīk vienkāršas un patīkamas lietas - garas pastaigas svaigā gaisā, labi paēst un samīļoties! Man ir labi pazīstama tā "uztrauktā vecāka" sajūta, kad mīlulis kādam jāatstāj pieskatīt, tādēļ apsolu pieskatīt, izstaidzināt, pabarot, samīļot, iepriecināt Jūsu mīluli tik pat atbildīgi un sirsnīgi kā savu suni.
Saskaņojot ar klientu mēdzu līdzi ņemt savu sunīti - draudzīgs, 4 gadus jauns franču buldoga puisītis (nekastrēts, ļoti aktīvs un reizēm paliek greizsirdīgs uz citiem manis auklējamiem mīluļiem, bet pie tā mēs strādājam :) )

*Dienas un diennakts pieskatīšanu pēc iepriekšējas vienošanās varu veikt tikai pie klienta.

PieejamībaReģistrējies Whisker un rezervē palīgu izvēlētajā datumā

jūlijs 2024

Pir Otr Tre Cet Pie Ses Sve
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Pakalpojuma rādiussJūrmala, Mārupe, Jaunmārupe, Rīga - Zolitūde, Imanta, Šampēteris, Iļģuciems, Āgenskalns, Torņakalns

Atsauksmes

Rated 5,0 out of 5
5,0 no 5 zvaigznēm (kopā 12 atsauksmes)

Rated 5,0 out of 5

Liāna ir brīnišķīgs cilvēks, ļoti atbildīga, precīza, punktuāla. Ļoti maiga un sirsnīga. Paldies par jūsu palīdzību, ļoti novērtējam!

Robby
18 decembris, 2022
Rated 5,0 out of 5

Liāna ir viens no sirsnīgākajiem, mīļākajiem un jaukākajiem cilvēkiem, ko es (kā kaķa saimniece) esmu satikusi savā dzīvē – vien Liānai ienākot pa durvīm, ir 100% skaidrs, ka viņai var uzticēt ne tikai dzīvokļa atslēgas un visu, kas tur atrodas, bet, protams, arī pašu svarīgāko – dzīvnieciņu, kas tur saimnieko. es no visas sirds vēlu Liānai veiksmes pilnīgi visos darbos un darbiņos, un lai piepildās visi sapņi un ieceres 🙂

Guntra
12 novembris, 2022
Rated 5,0 out of 5

Liāna ir brīnišķīgs cilvēks un ļoti laba speciāliste. Nopietna attieksme pret darbu. Iepriekš rūpīgi noskaidro visas uzvedības, uztura, pastaigu detaļas. Ļoti punktuāls un nopietns. Un ļoti skaista, mierīga, maiga un sirsnīga.

Grifonu šķirnei ir specifika, Liāna to saprata un nekavējoties ņēma vērā.

Mans suns pirmo reizi palika bez manis. Man un viņam nebija viegli. Protams, es arī biju ļoti nervozs.

Ar lielu pateicību vēlos īpaši atzīmēt, ka Liāna rūpējās ne tikai par Robiju, bet arī par mani. Viņa sūtīja pozitīvas ziņas un jaukas bildes. Es varēju strādāt un dzīvot pēc iespējas mierīgāk.

Mēs ar Robiju ļoti mīlam Liānu, esam ļoti pateicīgi, un mums viņas pietrūks.

Uz drīzu tikšanos, mīļā Liāna! Liels tev paldies!

Galina
13 oktobris, 2022
Rated 5,0 out of 5

Paldies, jaukai Liānai! Pastaiga bija patīkama. Frejai ļoti patika, ceram uz turpmāku sadarbību!

Susums
10 jūnijs, 2022
Rated 5,0 out of 5

Gandrīz vai jākļūst greizsirdīgai 🙂 Otīlija skriešus skrēja pie durvīm, kad sajuta Liānu tuvojamies. No pastaigām Otīlija atgriezās priecīga un patīkami nogurusi. Liāna ļoti ātri un viegli atrod kopēju valodu ar dzīvniekiem un izturas pret viņiem ar lielu rūpību un mīlestību. Liānai droši var uzticēt savu mīluli! Liels paldies un uz tikšanos!

Otilija
30 janvāris, 2022