8 Sep, 2019

Tobis

Nu jau drusku vairāk kā 4 mēnešus manai ģimenei ir jauns draugs. Kā mēs mīļi smejamies – dīvāna briesmonītis. Iepazīšanās notika visai interesanti. Jau kādu laiku sekoju “DZAB ĶEPU ĶEPĀ”…

21 Aug, 2019

Reina

Reina bija adoptēta 9. martā, no patversmes ”Labās Mājas” Juglā. Viņai bija tikai apmēram 3. mēneši. Lai pieņemtu šo lēmumu, bijām domājuši vairākus mēnešus. Radās vairāk motivācijas, laika un enerģija un zināju, ka varētu pieņemt vēl vienu sunīti aprūpē – dot mājas kādam, kuram tās visvairāk ir nepieciešamas.

7 Aug, 2019

Čuda, Suse un Zuze

Iepazinos Anglijā ar Danuti, kura tajā laikā strādāja dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Vārds, pa vārdam, izstāstīju cik ļoti vēlos sev mājās labāko draugu. Sarunājām, ka atgriežoties Latvijā sazināsimies un došos uz “Ulubeli” aplūkot sunīšus. Bet, nebija nemaz jābrauc, iegāju mājaslapā un sāku meklēt. Mana nepacietība uzvarēja. Bildē uz ziemīga fona stalti pozēja MANA Čuda.

23 Jūl, 2019

Lola

24. oktobris 2017.gads, diena, kad satiku savu spoguli dzīvnieka veidolā vārdā Lola.
Jāsāk ar to, ka esmu visīstākais “suņu mīlis”. No bērnības un pieaugot, neatceros brīdi, kad esmu bijusi bez suņa blakus.

10 Jūl, 2019

Greta un Cukurs

Suņa adopcija no patversmes vienmēr ir nopietns lēmums. Pirmo reizi mēs tādu pieņēmām 2017. gada augustā, kad nenovēršami nelika mieru patversmes suņu “sludinājumi”. Tieši šādā veidā mēs pamanījām savu pirmo ģimenes suni – Gretu Jelgavas dzīvnieku patversmē. Devāmies iepazīties. Viņa bija jauna un ļoti aktīva – to pamanījām jau pašā sākumā un sapratām, ka esam gatavi!

18 Jūn, 2019

Rūdis

27. aprīlī apritēja tieši trīs gadi kopš mums ar vīru ir draugs. Labākais draugs, kuru sauc Rūdiņš vai dažkārt arī Rūdis, lai skan tā cienīgāk un nopietnāk. Tas šķiet gluži kā vakar, kad mēs pavisam negaidīti iepazināmies. Lai arī doma par suni tobrīd īsti netika apsvērta (suņi gan mums ģimenē vienmēr bijuši lielā cieņā), mūsu starpā jau no pirmā tikšanās brīža notika slavenais klikšķis, kas lika saprast, ka dzīve bez šī mazā ķepaiņa vairs nebūtu iespējama.

14 Mai, 2019

Tedijs

Tedijs pie mums dzīvo jau gandrīz gadu un gan es, gan mans dzīvesbiedrs Lauris var teikt, ka šis gads ir bijis prieku, pārsteigumu un izaicinājumu pilns. Daļa – pateicoties Tedijam. Tedijs mūsu mājās ir ienesis daudz vairāk prieka, smieklu un dzīvības. Kā gan citādi – Tedijs ir ļoti aktīvs dalmācietis, kurš pie mums nonāca jau pieaugušā vecumā.