23 Latvijā ražotas preces īstiem suņu mīļiem

9 Mar, 2019

23 Latvijā ražotas preces īstiem suņu mīļiem

Suņu mīļiem patīk ne tikai paši suņi, bet arī dažādas lietas ar šo mīluļu dizainu un apdruku. Whisker piedāvā aplūkot Latvijā ražotas preces, kur katrs suņu mīļotājs var atrast sev ko tīkamu un noderīgu gan saimniecībā, gan dodoties savās ikdienas gaitās.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

1&2. Ietilpīga bļodiņa un termokrūze “Saožu piedzīvojumus” – brokastu un zelta retrīveru cienītājiem. Protams, trauki izmantojami ne tikai brokastīm.

3&4. Latvijas tekstila ražoti lina virtuves cimdi un dvielis. Ienesīs vieglu un patīkamu darbošanos virtuvē. Ja virtuve nav tava mīļākā atrašanās vieta, tad, iespējams, ar šiem virtuves aksesuāriem, tai ir lielāka iespēja par tādu kļūt.

5&6. Unusi ir Latvijā radīti stilīgi džemperi un t-krekli ar franču buldoga apdruku. Unusi ir iecienīts zīmols suņu mīļotāju un, jo īpaši, franču buldogu saimnieku vidū. Apkārtējie noteikti nepaliks vienaldzīgi. Pasteidzies, kamēr vēl ir pieejamas atlaides.

7&8. Gribi iepriecināt sevi un apkārtējos ar smaidošu čiuauu? Izvēlies Owa kleitu un t-kreklu. Izgatavoti no speciāli izstrādāta materiāla, kas pēc savām īpašībām atbilst dabīgiem materiāliem. 

9&10. Zicollars rada ne tikai kaklasiksnas suņiem, bet arī aksesuārus viņu saimniekiem. Pieejama zaļa rokassprādze ar mūžības simbolu un balta rokassprādze ar Latvijas spēka zīmēm.

11. Ja esi īsts mopšu fans, tev noteikti interesēs šī daudzkrāsu sienas uzlīme. Dažādi izmēri, bet 100% mopša klātesamības sajūta garantēta. Jo mopšu nekad nevar būt par daudz!

12&13. Pašmāju ražotās, ģeniālās un jau starptautisku popularitāti iemantojušās Lickstarter biksītes ar suņiem – mopsi un pūdeli. Piemērotas katrai gaumei, visdažādākajās krāsās un izmēros.

14&15. Isonalinen priekšauts un galda celiņš. Lina un kokvilnas sastāvs, nesatur nelabvēlīgas un kaitīgas vielas. Viss nepieciešamais pievilcīgai virtuvei un rosīgai saimniecei. 

16&17. Minka.Store auduma maisiņš iepirkumiem ar melnu suni un pūdeli. Ne tikai kaut nedaudz izglābsi pasauli no plastmasas maisiņu pārprodukcijas, bet arī iegūsi lielisku aksesuāru.

18&19. Latvijas tekstila parocīgais lina kosmētikas maciņš vai penālis, abus var izmantot kā penāli rakstāmlietām. 

20&21. Latvijā radītā qooqoo kleita un melnbaltie legingi. Ikdienas steigai vai draugu pasākumam. 

22&23. Igo.Akcents personībai keramikas krūze tējas malkošanai pie Zvaigznes ABC, latviešu valodā tulkotās, grāmatas “Suņa dzīves jēga”

Tavs Whisker

Seko mums Facebook