10 lietas, ko sapratīs tikai kaķu saimnieki

31 Aug, 2019

10 lietas, ko sapratīs tikai kaķu saimnieki

Kaķiem ir daudz īpašību, kuras mēs visi zinām un, kuras, galvenokārt, mums patīk: viņi ir jauki, mīļi un izveicīgi. Bet ir arī tādas iezīmes, kuras patiesi var saprast tikai kaķu īpašnieki. Dažas no šīm iezīmēm ir ļoti īpašas un dažas no tām ne tik (iespējams, kaķis tieši šajā brīdī varētu nokārtoties kastē, turpat netālu no jums).

Tomēr šīs lietas kopā veido prieku un brīnišķīgo iespēju būt par kaķa saimnieku. Lasiet tālāk par smieklīgajiem, nedaudz dīvainajiem un dažādiem sīkumiem, kurus zina tikai tie, kuriem ir kaķi.

1. Spalvas – vienmēr un visur

Mēģināt uzturēt apģērbu bez kaķu spalvām nav pūļu vērts. Pēc tik daudziem mēģinājumiem ritināt pretspalvu ruļļus, iegādāties īpašas vakuuma ierīces un izvairīties no tumšas krāsas apģērba, labākais, ko variet darīt ir vienkārši pārstāt par to uztraukties. Tomēr tad, kad jūsu drēbes ir pārklātas ar kaķa spalvām, tas ir tāpat kā kaķi ņemt līdzi visur, kur dotos. Tas taču ir jauki … vai ne?

Fakti par kaķiem

2. Neatstāt priekšmetus uz dažādām virsmām

Ja internets mums kaut ko ir iemācījis, tad notiekti to, ka kaķi nometīs jebkuru priekšmetu no jebkuras virsmas. Vai vēlaties uz sava kafijas galdiņa nelielu puķu podu? Diez vai, jo jūsu kaķis izrakās katru no iekštelpu dekorēšanas podiem. Svaigi ziedi uz virtuves letes? Padomājiet vēlreiz. Vai arī atstāt telefonu bīstami tuvu galda malai? Es ceru, ka Jums ir ierīces garantija.

Interesanti fakti par kaķiem

3. Kaķa dibens sejā vairs nesatrauc

Tā, nu tas ir, kaķu īpašnieki bieži nonāk ļoti tuvu ar kaķu dibeniem. Neskatoties uz to, ka tas ir mazliet nepatīkami, tas patiesībā ir labi, ka kaķis tā rīkojas, jo tas nozīmē, ka jūs viņam patīkat!

Kaķis

4. Tualetes papīra slēpšana no kaķa

Neatkarīgi no tā, vai pērkat lētāku vai iegādājieties maigāku tualetes papīru, lai izvairītos no iesprūšanas tualetē bez papīra, jūs jau zināt, cik svarīgi ir to paslēpt no kaķa. Kā jūs domājat, vai kaķis zina, ko viņš dara, un viņam vienkārši patīk skatīties, kā tiksiet no šīs situācijas ārā?

Kaķu nedarbi

5. Kaķi guļ nepārtraukti… Izņemot no 4 līdz 6 rītā

Šķiet, ka kaķi pastāvīgi snauž kaut kur saulainā vietā. Kad viņi nesnauž? Aptuveni vienu līdz trīs stundas pirms jūsu modinātājpulksteņa zvana. Tieši tad viņiem patīk rotaļāties, skrāpēt sienas, kāpt uz sejas un skriet no vienas istabas malas uz otru.

Kaķis guļ

6. Kaķim vairāk patīk kartona kastes, nekā viņa dārgā gulta

Jūs pavadījāt tik ilgu laiku, lai izvēlētos ideālu kaķa gultu. Lasījāt simtiem atsauksmju, izvēlējāties organisko kokvilnu, kas nekairinātu kaķa ādu un varbūt pat pievienojāt dažus kaķa izmēra spilvenus, lai viņš justos īpaši ērti un stilīgi. Bet, kad pienāk sūtījums un kaķis ļoti skaidri norāda, ka lētā kartona kaste ir tūkstoš reižu labāka par gultu, ko izvēlējāties.

7. Kaķis ēd labāku ēdienu nekā jūs

Jūs ēdīsiet pārstrādāto pārtiku, kas tiek piedāvāta pārtikas preču veikalā. Tomēr kaķis, bieži vien, ēd tikai augstākās kvalitātes, bez lipekļa, bez ĢMO, organisku, neapstrādātu pārtiku, ko pārdod vietējā tirgū.

8. Jūs esiet pieņēmis, ka kaķis ir priekšnieks

Nav pat jāizliekas. Mēs visi zinām, kurš ir priekšnieks mājā, kur dzīvo kaķis. Kaķu iecienītākā spēle ir priekšmetu nomešana no virsmām, sēdēšana pie klēpjdatora, kad jūs mēģināt strādāt, un nemitīga ņaudēšana uz lietām, kas tur nav. Lai tas tā arī paliek. Kaķis ir priekšnieks.

9. Kaķiem nav personiskās telpas izjūtas

Kaķi liek dibenu cilvēku sejās, lai parādītu, ka viņiem jūs patīkat. Kaķiem nav personiskās telpas izjūtas un šādi viņi parāda, ka jūs mīl, bet arī atgādina, ka viņi ir galvenie.

10. Jūs nekad nezināt vai kaķis vēlas samīļoties vai iekost

Nav nekas labāks par mīļošanos ar savu kaķēnu… līdz brīdim, kad veicat vienu nepareizu kustību, kaķis satrakojas, iekož un aizspolē uz citu telpu.

Vai atpazināt savu kaķi? Ja vēlaties uzzināt vēl citus interesantus faktus par kaķiem, lasiet rakstu “Kaķi padara cilvēkus laimīgākus un veselākus.

 

Tavs Whisker