29 Sep, 2019

Cik ilgi suns var palikt vienatnē?

Būt suņa saimniekam, nozīmē plānošanu. Tādēļ organizējiet savu darba laiku, izbraukumus un pasākumus tā, lai vienmēr laicīgi varat nokļūt mājās. Visdrīzāk dažreiz sanāk izlaist kādu pasēdēšanu, jo jūtaties vainīgs, atstājot suni mājās vienu. Suņi izbauda cilvēku kompāniju, taču tas nenozīmē, ka atstāt viņus mājās vienus ir slikti vai bīstami.

Svaigēšana
9 Feb, 2019

Kas ir svaigēšana?

Svaigēšana daudzu cilvēku acīs ir strīdīgs jautājums. Kamēr daži uzskata, ka tieši šādi suņi un kaķi ir ēduši pirms kļuva par mājas mīluļiem, citi tikmēr domā, ka veikalos nopērkamajā pārtikā ir viss nepieciešamais mīluļu pareizam uzturam. Aplūkosim suņu un kaķu svaigēšanas faktus

22 Dec, 2018

Suņa ēdienkarte. 9 aizliegtie produkti

Produkti, kas ir kaitīgi jūsu sunim atrodas teju katrā virtuvē. Reiboņi, saindēšanās, sirdsdarbības traucējumi un pat nāve, tādas lietas var piemeklēt suni, ja ir nācies lielos vai pat mazos daudzumos notiesāt sunim tik nelabvēlīgos produktus. It kā liekas – nekā īpaša, tikai nedaudz un viss kārtībā – nē, šis uzskats var beigties arī visnotaļ bēdīgi.

15 Dec, 2018

Tava mājas mīluļa veselība

Atceries, kā tavs kucēns auga? Ar dienām jo spēcīgāks un lielāks, bet arī tavs mīlulis ar laiku var sākt slimot tāpat kā tu, saimniek! Savu reizi tu nokrīti ar gripu vai dodies pie ārsta uz konsultāciju par savu veselības stāvokli, bet tavam mīlulim pieteikt sevi vizītei pie ārsta nav iespējams.