20 Jūl, 2019

10 gudrākās kaķu šķirnes

Abesīnietis ir ne tikai gudrs kaķis, bet arī viena no populārākajām šķirnēm pasaulē. Spodrā kažoka īpašnieks ir aktīvs kaķis un sirsnīgs pret cilvēkiem. Viņi ir ļoti gudri un ļoti pielāgojas savu saimnieku darbībām. Abesīnieši nav klēpju kaķi, tomēr viņiem ir nepieciešama cilvēka uzmanība. Kā arī, tie izbauda cita mīluļa kompāniju.

29 Jūn, 2019

Kaķis

Ir pagājuši vismaz četri tūkstoši gadu kopš kaķi pirmo reizi ienākuši cilvēka mājās un, visticamāk, tādēļ, lai ķertu žurkas un peles. Mūsdienās kaķus lielākoties tur kā mājdzīvniekus un cilvēku kompanjonus. Cilvēki visā pasaulē mīl kaķus tādēļ, ka tie ir skaisti, maigi un mīloši. Kaķa uzturēšanas izmaksas nav lielas un viņi ir ļoti tīrīgi. Kaķi stundām ilgi sevi kopj un viņus ir viegli iemācīt iet uz kastīti.

4 Mai, 2019

Iemesli, kāpēc kaķi ir labākie mājdzīvnieki

Cilvēki, kuriem ir tikai suns vai tikai kaķis, uzskatīs, ka viņu mīlulis ir pats labākais. Tomēr tiem cilvēkiem, kam ir abi mājdzīvnieki zinās teikt, ka abi mīluļi ir vienlīdz labi – viss atkarīgs no dzīvesveida. Kaķi ir tikpat atraktīvi, rotaļīgi un jautri kā jebkurš suns. Vēl jo vairāk, kaķiem ir vairāki ieguvumi, kādēļ tie varētu būt labāki mājdzīvnieki par suņiem, kā, piemēram, viņus ir daudz vieglāk aprūpēt vai visi pārējie zemāk minētie iemesli.